Rejestr Firm

CaRent-24 - wynajem samochodów Warszawa, Kraków, Rzeszów

  • logo_firmy
  • Warszawa, 01-353, ul. Słomiana 3, Województwo: Mazowieckie
  • NIP: 676-000-92-86

Opis działalności

CaRent-24 to wypożyczalnia samochodów w Warszawie, Krakowie, Katowicach czy Zakopanem. Wypożyczalnia oferuje samochody wynajem krótko i średnioterminowy, a samochody znajdujące się w wypożyczalni są ubezpieczone, w pełni sprawne i wyposażone oraz podczas wynajmu do każdego samochodu możemy wybrać za odpowiednią opłatą interesujący nas dodatek. Takim dodatkiem może być np. fotelik dla dziecka, możliwość zdania nie posprzątanego samochody czy prawo do wyjazdu za granicę.
W CaRent-24 znajdziemy najpopularniejsze samochody osobowe, m. in. : Opel Corsa, Volkswagen UP!, Peugeot 208, Toyota Yaris, Toyota Corolla, Ford Focus, Toyota Avensis czy nawet ekskluzywne Volvo S90. W ofercie znajdują się także, duże i pakowne samochody: Jeep Wrangler, Volvo XC60, Renault Trafic Passenger, Citroen C4 Grand Picasso i Opel Vivaro.
Aby wynająć samochód, wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej, lub skontaktować się telefonicznie z infolinią. Wypożyczając samochód w CaRent-24 masz gwarancję wieloletniego doświadczenia, znajomości wymagań klientów oraz indywidualnego podejścia do klienta.
Serdecznie zapraszamy! CaRent-24 - wynajem aut warszawa

Inne informacje

Promuj skuteczniej swoją firmę

CaRent-24 - wynajem samochodów Warszawa, Kraków, Rzeszów

Dane kontaktowe

Ocena firmy

Ocena:

Ocena: 2.9/10 (54 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »